Вітаю Вас Гість | RSS

П`ятниця, 19.01.2018, 19:56

Каталог статей


Головна » Статті » Мои статьи

"Тур-журнал" розповість про унікальні куточки України

"Тур-журнал" розповість про унікальні куточки України

В мережу вийшов ще один часопис про мандри - "Тур-журнал". Видання взяло рішучий курс на популяризацію внутрішнього туризму, підтримку структур, які відкривають Україну у світі. http://tour-journal.do.am/

Лише пілотні матеріали сайту переконують, що наміри у творчої команди дуже благородні.

-Ми тісно співпрацюємо з київським Туристично-інформаційним центром, що діє в Українському домі (Хрещатик,2), - розповіла головний редактор Яніна Гаврилова, - Генеральне наше завдання - інформувати українців і громадян інших держав про цікаві місця нашої держави, описувати музеї, заповідники, давати несподівані туристичні маршрути і поїздки вихідного дня. Адже, лише ми самі, всі разом, зможемо підняти інфрастуктуру, зацікавити нашою історією молодь...

Прикметно, що інформаційним партнером "Тур-журналу" виступив відомий часопис "Музеї України", який за чотири роки існування зумів зібрати потужну базу даних про всі основні музеї, туристичні місця.

-Ми щоденно відчуваємо брак якісної краєзнавчої інформації, - заявила шеф-редактор часопису "Музеї України" Наталка Іванченко. - І хоч державні, громадські структури, зробили у цьому напрямі чимало, різноманітних недоліків вистачає. Головною проблемою залишається пропагандистське забезпечення внутрішнього туризму. Адже, поки-що, перемагає яскрава і агресивна реклама відпочинку у інших країнах! Співвітчизники більше знають про мечеті Туреччини і піраміди Єгипту, ніж про визначні місця України. Звідси - низький рівень духовності, патріотизму... Тому ми  підтримуємо нове видання, бажаючи йому всіляких успіхів. 

Сайт вже розповів про десяток українських музеїв, сенсаційні історичні розслідування, показав цікаві місця, у яких повинен побувати кожен українець.

Кілька турфірм вже планують відкрити нові маршрути, спираючись на інформацію "Тур-журналу"...

Музей-інформ

 

Категорія: Мои статьи | Додав: pereyslav (05.02.2008)
Переглядів: 841 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: