Вітаю Вас Гість | RSS

Четвер, 15.11.2018, 20:03

Каталог статей


Головна » Статті » Мои статьи

У Переяславі цирк? Чи це агонія?

У Переяславі цирк? Чи це агонія?
Легендарний скансен у Переяславі перетворюється на посміховисько! Чи міг уявити творець НІЕЗ "Переяслав", Герой України М.І.Сікорський, що його дітище очолить діяч з видатним трудовим шляхом прийомщика склотари, сторожа, фасувальника цементу і начальника кіномеханіків? І унікальним знанням трьох мов - української, російської і німецької (з словником!)?

Гляньте на сайт НАЦІОНАЛЬНОГО заповідника!  http://niez-pereyaslav.com.ua/ Хто міг більше скомпрометувати науковий музейний заклад, як не такі "музейники"?! Просто істерична реакція на два сюжети програми Гроші на 1+1 і наказ про тимчасове відсторонення директора!
Хто зараз керує Заповідником? Хто адмініструє сайт?
Міністру культури України Л.М.Новохатьку слід негайно втрутитися і припинити цю ганьбу!


Замовний сюжет

Наконечна Г.М. ( молодший науковай співробітник): В наш непевний час, коли навколо стільки бід, страждань, несправедливостей, неповаги до людей, з надією на краще, сприймається журналістське слово, правдиве висвітлення подій у пресі. Так само… Детальніше...
березня 29, 2013

Сенсація на каналі 1+1

Прядко О.О ( 27 років, завідувач науково-дослідного сектору "Археологічна експедиція", аспірант): «Відносно відео на каналі 1+1 програма «Гроші»: З даного відео неможливо зробити об'єктивних висновків, тому що подія висвітлена однобоко, на мою думку… Детальніше...
березня 29, 2013

Тяжка праця в морі бруду

Гриценко А.С. (27 років, молодший науковий співробітник, аспірант):   «В установі важко працювати, коли з боку колишніх працівників йдуть постійні звинувачення на адресу теперішніх, йде просто тотальне поливання брудом, наклепи про розкрадання та… "Робота" колишніх робітників

Заковська В.А.Зайковська В.А.

(26 років, молодший науковий співробітник, аспірант):

 

«Мені особисто вже давно набридли безкінечні звинувачення на адресу адміністрації НІЕЗ «Переяслав». Колишні співробітники фондів систематично «варганили» службові записки для того, щоб не виконувати накази генерального директора. Також звинувачували його у всіх недоліках Заповідника, навіть в тих, що виникли задовго до призначення Довгошиї П.О.

Проте починати їм треба було з себе особисто, зі свого відділу! Як можна критикувати роботу інших відділів і при цьому спокійно дивитися на безлад у фондах?».

 

 

 
Облік фондів

Кузьменко А.В.

Кузьменко А.В.

(26 років, кандидат історичних наук, головний зберігач фондів):

«На мою думку, не обов’язково мати багаторічний музейний досвід роботи, щоб чесно та сумлінно працювати. Найважливішим завданням відділу науково-фондової роботи є збереження,облік, захист музейних цінностей. Щоб виконувати посадові обов’язки не потрібно мати 30-річний стаж роботи, потрібно працювати. Мало сказати, що були серйозні проблеми в організації  роботи відділу. Недотримання вимог інструкції попередніми працівниками фондів призвело до хаосу не лише у відділі, а також у фондосховищах, про що свідчать фото зроблені 07.12.2012 року. Щодо документації з обліку, слід сказати, що облікові книги, не були пронумеровані, прошнуровані і опечатані печатками протягом десятиріч. Недоліки роботи у відділі виявлені перевірками, ще до звільнення фондових працівників, про що свідчать акти комплексної перевірки.

На сьогодні відповідно до Акту комплексної перевірки адміністрацією Заповідника був розроблений графік заходів щодо усунення недоліків в діяльності фондів, ми щодня усуваємо виявлені недоліки. Не боїмося навантаження, бо знаємо, що не словами, а ділом потрібно доводити свою роботу.

Низький уклін колективу працівників НІЕЗ «Переяслав», який в умовах інформаційного терору здійснює роботу, яка сприяє розвитку української культури та музейної справи, низький уклін директорові Павлу Олександровичу Довгошиї, який дав дорогу молодим фахівцям, сповненим енергії і бажання щось змінити на краще, який працює в умовах нелюдського тиску і безсоромних наклепів на нього».

 

 

 
Час працювати давно настав

ProkopenkoПрокопенко К.В.

(26 років, науковий співробітник):

 

«Дивлячись на останні події, що відбуваються навколо НІЕЗ «Переяслав», хочеться висловить своє обурення! До яких пір працівникам славнозвісного Заповідника терпіти це неподобство?! Так звані опозиціонери, в абсолютній більшості випадків, перекручують факти і подають їх у тому світлі, що потрібно їм! Цим самим вони принижують колектив Заповідника, заважають працювати в нормальних, спокійних умовах.

Складається думка, що вся ця катавасія зчинилась з однієї причини – людей просто зобов’язали працювати! А кому це сподобається? Уявіть ситуацію: ти весь час просто сидів на роботі, ні за що не відповідав, нічим не «болів», просто отримував свою «пайку», і тут приходить новий директор, який хоче від тебе якогось результату. І ти обурюєшся – як так? Я звик нічого не робити. А тут… Звичайно ж краще піти в опозицію і продовжити байдикувати. А ті недоліки, які залишились від попередників, випливають у ході роботи і комусь все це треба виправлять. І, уявіть собі, що є такі люди, які це роблять! А ви, «рятівники», своїми необдуманими діями заважаєте колективу стабільно працювати! Нехай все це буде на вашій совісті!

Іще одне, з приводу розкрадання фондів. Шановні, у фондосховище ніхто не має права заходити, тим більше самостійно. Все це робиться комісійно, складається акт і виготовляється пломба! І кому, як не опозиціонерам це краще знати! Тому ніхто нічого з фондів не краде!!!!!

Великорозумні «рятівники»! Вгамуйтесь! Дайте людям нормально працювати!»

 

 

 
Зберігання музейних цінностей
Ревега

Ревега Віктор Васильович

(29 років, науковий співробітник, аспірант):

 

«Музей – це не лише зібрані та виставлені експонати, а насамперед правильний облік та належне зберігання музейних цінностей. Тому, саме завдяки Довгошиї П.О. та колективу, який дійсно хоче зберегти культурну спадщину в Національному історико-етнографічному заповіднику «Переяслав» розпочалася робота, направлена на правильний облік та належне зберігання музейних предметів. На превеликий жаль цього ніхто не помічає, а так званих «фахівців» музейної справи з великим досвідом роботи, які своїми вчинками та неправдивою інформацією руйнують репутацію Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» та його колективу, висвітлюють як «рятівників музею». Особисто мене цікавить, за що вони борються? За те щоб припинити звірення наявності музейних предметів!? А, можливо, за цим всім ховається інша мета! Сподіваюсь, що ці люди проаналізують свої вчинки. А ми, не дивлячись на постійні образи та звинувачення будемо працювати, щоб зберегти музейні цінності. Вірю, що роботу колективу Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» справедливо оцінять і зроблять вірні висновки».

 


Джерело: http://niez-pereyaslav.com.ua/
Категорія: Мои статьи | Додав: pereyslav (01.04.2013)
Переглядів: 794 | Теги: У Переяславі цирк? Чи це агонія? | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: