Вітаю Вас Гість | RSS

Четвер, 15.11.2018, 19:54

Каталог статей


Головна » Статті » Мои статьи

Напівтаємна прес-конференція
Напівтаємна прес-конференція

20 березня цього року відсторонений від виконання своїх обов’язків через скандальний сюжет у програмі «Гроші» (телеканал «1+1») генеральний директор Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» Павло Довгошия провів прес-конференцію.


Олександр МАТВІЄНКО

Спочатку хотілося написати — для ЗМІ, проте це прозвучало б занадто голосно. Адже чутки в Переяславі стверджували, що захід повинен відбутися в агентстві «Укрінформ», проте насправді проводився в «Інтерфаксі». Тож на ньому були присутні журналісти тільки трьох видань. З огляду на це задекларована Павлом Олександровичем готовність співпрацювати зі ЗМІ виглядає непереконливо. Зате на прес-конференцію свого шефа прибули понад 20 співробітників НІЕЗ «Переяслав». Питається: навіщо? Щоб, перефразовуючи відоме прислів’я, взяти не вмінням, а числом? З огляду на транспортні витрати, чи не доцільніше було б музейникам послухати свого відстороненого шефа вдома? Адже в «Інтерфаксі» не було ні представників Міністерства культури, ні представників музейної ради, ні представників Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв.

Нагадаємо читачам, що 4 березня на каналі «1+1» вийшла програма «Гроші», в одному з сюжетів якої тележурналістка Аліна Стрижак домовляється з Довгошиєю про придбання музейного експонату за 50 тис. у.о. Сюжет мав великий резонанс, в результаті гендиректор на час проведення перевірки був тимчасово відсторонений від роботи. Тож прес-конференція, треба думати, мала на меті показати точку зору керівництва НІЕЗ. 

Поряд з опальним директором сиділи його заступник Сергій Убоженко, головний зберігач НІЕЗ Аліна Кузьменко та адвокат Сергій Лисенко. Всі вони в один голос заявляли про підтримку Довгошиї. Сам «герой п’єси» не раз наголошував на тому, що ініціював кілька перевірок фондів заповідника, які не проводилися 65 років і в результаті яких були виявлені певні порушення, що успішно усуваються. Скільки експонатів зникло з музеїв, він сказати не зміг, бо, як з’ясувалося, має відповідну вказівку міністерства культури. Іншу інформацію, яка цікавила журналістів, за словами відстороненого очільника заповідника, не дозволяє поки що розголошувати УБОЗ. Самій журналістці каналу «1+1» гендиректор «ввічливо» заявив, що «вона ніхто».


Джерело: http://i-visti.com/news/pereyaslav/3796/
Категорія: Мои статьи | Додав: pereyslav (31.03.2013)
Переглядів: 496 | Теги: Напівтаємна прес-конференція | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: