Вітаю Вас Гість | RSS

Четвер, 15.11.2018, 20:05

Каталог статей


Головна » Статті » Мои статьи

Дирекції НІЕЗ «Переяслав» потрібен психіатр?

Дирекції НІЕЗ «Переяслав» потрібен психіатр?

Після низки гучних скандалів навколо великих заповідників – «Хортиця», «Києво-Печерська лавра», «Софія Київська» тощо, виникає думка, що діяльність пана Кулиняка М. на посту міністра полягає ще й у тому, щоб допомогти різноманітним аферистам за заздалегідь розробленими схемами обібрати заповідники та музеї України. Тільки таким чином можна пояснити те грандіозне самоуправство і вседозволеність, яку допускають директори-призначенці на місцях. Не хочеться вірити в те, що їх таємно зобов’язує й заохочує до таких дій сам Мінкульт. Проте…

На тлі загального музейного безладу вже «нормою» виглядає ситуація, коли колишній працівник пункту прийому склотари, нині генеральний директор Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» Довгошия П. намагається встановити «контроль» за предметами музейного значення, що зберігаються у фондосховищах установи. Про це писали Музеї України. Чи не для цього й відбулося призначення «менеджера» Довгошиї П. міністром культури Кулиняком М. ще у травні 2010 р.

Після чергового масового звільнення працівників заповідника у середині вересня цього року, адміністрація нещодавно звільнила провідного наукового працівника відділу фондів Богуш Т.Г. Іншим «неблагонадійним» музейникам, що заважають Довгошиї П. незаконно дістатися фондосховищ роздано догани, зміст яких дозволяє засумніватися у нормальному психічному розвитку осіб, що їх складали. Після невдалої спроби незаконного заволодіння ключами від фондового приміщення (тоді працівникам довелося викликати міліцейський наряд), як останній аргумент дирекції було введено в дію відомий наказ «про котів».

Зокрема, навожу «Подання про погодження застосування дисциплінарного стягнення…». Документ підписаний (та власне й складений) заступником директора з обліку та збереження і разом з тим головним зберігачем (за суміщенням!) Панченко Т. Як такі речі взагалі можуть відбуватися в цивілізованій державі у національній установі?!

Коментарі, як кажуть – зайві.

Як доводить дворічний досвід достукатися до чиновників з міністерства вельми неблагородна й безперспективна справа, а до совісті міністра й зовсім безнадійна. Музейні працівники, які це роблять вже звільнені. При цьому адміністрація керуєтьсяь антизаконними та абсурдними з точки зору здорового глузду причинами.

Єдині у кого лишається шукати допомоги у такій ситуації, це хіба що громадські організації, що опікуються правами домашніх улюбленців. Бо на права людей, які зберігають державні цінності представникам влади байдуже.

Колишня працівниця НІЕЗ «Переяслав».Категорія: Мои статьи | Додав: pereyslav (21.10.2012)
Переглядів: 476 | Теги: Дирекції НІЕЗ «Переяслав» потрібен | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: