Вітаю Вас Гість | RSS

Четвер, 15.11.2018, 20:43

Каталог статей


Головна » Статті » Мои статьи

Партія "УДАР" долучилася до порятунку музеїв Переяслава!

Партія "УДАР" долучилася до порятунку музеїв Переяслава!

Лідер фракції «УДАРу» в Київській облраді: Ми будемо добиватися дій, яких потребує Київщина

Наступного місяця спливає півроку діяльності місцевих рад, обраних на останніх виборах, – час для підбиття певних проміжних підсумків. Про результати роботи в Київській обласній раді ми поговорили з головою фракції «УДАРу Віталія Кличка» Артуром Палатним.

 -- Яким були ці шість місяців для фракції партії «УДАР» у Київській обласній раді?
-- Фракція «УДАРу» діяла у відповідності до того, що ми обіцяли нашим виборцям. Наші депутати постійно зустрічаються з мешканцями Київської області, кожного вівторка й четверга ведеться прийом громадян в офісі обласної організації «УДАРу». Завдяки цьому ми отримуємо інформацію «з перших рук» про те, що є важливим для Київщини. І належним чином реагуємо на звернення громадян.
-- Можете навести конкретний приклад?
-- Зараз, наприклад, ми займаємося порятунком Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав». До нас звернулись співробітники цього музейного комплексу в Переяславі-Хмельницькому зі скаргою на ситуацію, яка склалася за нового директора Довгошиї. Результати роботи цієї людини на відповідальній посаді викликають велике занепокоєння: викрадено унікальний експонат – лутерій V ст. до н.е.; цінні експонати звалені купою в непристосованому для цього приміщенні; руйнується спрацьований колектив через звільнення заслужених працівників музейної галузі з багаторічним досвідом роботи, на території музеїв проводяться пікніки. Ми працюємо над вирішенням проблеми, використовуючи всі доступні нам засоби.
-- Що саме було зроблено?
 -- Наші депутати в Переяслав-Хмельницькій міській раді проголосували за звернення до Мінкульту із закликом звільнити Довгошию з посади та замінити його справжнім професіоналом, який буде з відповідальністю ставитися до довіреної йому роботи. Коли належної реакції не було отримано, фракція «УДАРу» винесла питання на розгляд Київської обласної ради. Нашу пропозицію про звернення до прокуратури щодо діяльності директора НІЕЗ «Переяслав» підтримали інші депутати облради. Паралельно, щоб колектив заповідника не відчував себе залишеним сам-на-сам зі своїми проблемами, «УДАР» організував під стінами цього закладу мітинг на захист культурної спадщини.
Коли обласна прокуратура у відповідь на наш запит надіслала формальну «відписку», ми порушили на сесії облради питання про повторний запит – до Генеральної прокуратури. Ми будемо працювати над тим, щоб підняти всю область на захист музейного комплексу в Переяславі-Хмельницькому й добитися від Мінкульту адекватної реакції. Відповідно до законодавства, лише міністерство звільняє й призначає керівників таких закладів, як НІЕЗ «Переяслав». І ми переконаємо Мінкульт у необхідності якнайшвидше вжити відповідних заходів. Це лише питання часу. Якщо є проблема, яка потребує вирішення, є чітке уявлення, якими шляхами її можна вирішити, і рішучість іти заради поставленої мети до кінця, то не має значення, підтримують на початковому етапі чи ні. Ми будемо розмовляти, переконувати й добиватися дій, яких потребує Київщина. А якщо говорити про музейний комплекс Переяслава, то вирішення проблеми потребує не лише колектив співробітників чи місто – мова йде про всесвітньо відомий заклад, який є візитною карткою всієї України. Тому ми впевнені – нас почують.
http://www.expres.ua/news/2011/04/28/45304
Категорія: Мои статьи | Додав: pereyslav (02.05.2011)
Переглядів: 613 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: