Вітаю Вас Гість | RSS

Понеділок, 28.05.2018, 00:21

Каталог статей


Головна » Статті » Мои статьи

Музей Бенардоса
Музей М.Бенардоса

    Народився Микола Бенардос 26 липня 1842 року в Херсонській губернії в сім'ї військовослужбовця. Навчався в Київському університеті, а потім в Петроворозумовській сільськогосподарській лісній академії в Москві. Він є автором більш ніж 200 оригінальних винаходів в галузі електротехніки і технології, транспорту, сільського господарства і військової справи.

    В 1981 році за рішенням ЮНЕСКО весь світ визначав 100-річчя його геніального винаходу - електродугове зварювання металу. З того часу принципова основа способу зварювання Бенардоса майже не змінилась. В музеї знаходиться лабораторія, де працював винахідник. Тут він проводив свої дослідження. З того часу залишилися меблі сім'ї Бенардоса, книги, макети, числені креслення, побутові і особисті предмети.

    Одна із кімнат присвячена сім'ї Патонів - видатних українських вчених в галузі електрозварювання, продовжувачів справи Бенардоса. Тут же демонструється унікальний макет пішохідного мосту через Дніпро, зроблений Є.О.Патоном, який протягом 20-ти років керував Інститутом електрозварювання. Продовжувачем став син, Борис Євгенович Патон, - Президент Академії наук України, директор Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона. Завдяки їхній увазі, музей постійно поповнюється сучасними експонатами і продовжує писати історію наукових досягнень.


Категорія: Мои статьи | Додав: pereyslav (20.01.2008)
Переглядів: 998 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: