Вітаю Вас Гість | RSS

Вівторок, 24.04.2018, 17:32

Каталог статей


Головна » Статті » Мои статьи

Музей космосу
Музей світопізнання і мирного освоєння  космосу

    Музей був створений у 1979 році за ініціативою академіка А.Ю.Ішлінського і доктора С.В.Малашенка,працівників історико-культурного заповідника, за допомогою АН СРСР, АН УРСР та Центру підготовки космонавтів ім. Ю.Гагаріна.

    Розміщений він у приміщенні пам'ятки архітектури (В'юнищанській церкві 1833 року), яку перенесено та реставровано у 1977 році.

Унікальними експонатами музею є макет автоматичного апарату «Луноход-1», крісло-ложемент з космічного корабля «Союз», спусковий апарат, скафандр і парашют Юрія Гагаріна, комплекс обчислювальної техніки «Мінськ-1», діючий  макет космодрому Байконур.

    Працівникам заповідника вдалося відтворити робочий кабінет академіка С.П.Корольова, коли він навчався в Києві, одного із співавторів першого супутника Землі академіка А.Ішлінського.

    У музеї експонуються прилади, які використовували в космічних апаратах, на орбітальній станції «Салют», двигун Р-219, індикатор навігаційний, оригінал ракети «Янтар», портрети вчених, всіх радянських космонавтів, які побували в космосі, скафандр, парашют Поповича, фотостенди, присвячені спільним польотам.

 

Категорія: Мои статьи | Додав: pereyslav (20.01.2008)
Переглядів: 1134 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: